На Білогірщині відзначили матерів, яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”

10 лютого на Білогірщині вшанували подвиг материнства, який нещодавно відзначено на державному рівні, пише сайт Білогір’я Сьогодні з посиланням на Білогірську РДА

Заслужені нагороди двом матерям-героїням району вручив заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк.

Родина завжди була, є і буде основою суспільства, яка допомагає кожній людині зрозуміти та реалізувати свої власні можливості, подолати життєві труднощі, отримати підтримку та любов рідних.

А хто , як не мати є берегинею сімейного вогнища, вічно люблячою  та найріднішою душею кожного з нас.

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину — непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п’ять і більше дітей.

10 лютого на Білогірщині вшанували подвиг материнства, який нещодавно відзначено на державному рівні. Заслужені нагороди двом матерям-героїням району вручив заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 28 грудня 2016 року №548/2016 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» жінкам району, кожна з яких виховала  більше п’яти дітей. Це – Загорська Надія Сергіївна, мешканка с.Дідківці, яка народила й виховала вісім дітей та жителька с. Степанівка Начичко Ольга Євгенівна, яка дала дорогу в життя шістьом дітям.

Віктор Гребенюк подякував присутнім матерям-героїням за їхню невтомну працю, за недоспані ночі, за гідне виховання своїх дітей та побажав берегиням роду людської радості, достатку, тепла, шани від дітей, рідних та близьких, а також привітав їх з високими державними нагородами та вручив кожній з них маленький подарунок.

А музичні вітання учасникам свята подарували  викладачі та учні Білогірської школи мистецтв.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району