Відомий агрохолдинг сколихнув Хмельниччину

Хмельниччина – це передовсім аграрна област. Тож величезною цінністю тут є земля. І саме земельне питання нині є тут одним із найпроблемніших. Саме воно й може призвести до соціального вибуху в області. Річ у тім, що більшість селян змушені за безцінок здавати власні паї і чималі земельні наділи великим аграрним корпораціям, які, перебуваючи «під дахом» місцевих чиновників, диктують свої умови. Однак нещодавно на поверхню спливла нова загроза, яка впливає не лише на Хмельниччину, але й на усю країну. Адже до аграрних рядів затесались справжні терористи, яких фінансує відомий на усю Україну агрохолдинг.

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696
Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Скандали, фальсифікації, відмивання грошей та рейдерство – далеко не увесь «послужний» список, якими прославилась «Мрія» за часів нового керівництва на чолі із Саймоном Чернявским. І якщо, на усі ці порушення, ще можна було дивитись скрізь пальці, то останній злочин скоєний новим менеджментом компанії — такий собі удар нижче пояса не лише для кожного миколаївця, але і для справжнього українця та патріота.

352240

Скандально відомий агрохолдинг виявився кублом, що кишить сепаратистами. Нещодавно СБУ затримало працівника «Мрії», а за сумісництвом терориста — Хрустальова Сергія Сергійовича просто на території компанії . Як виявилось, на початку війни у 2014 році він став старшим мінометником артилерійської системи «Нона» окремої бригади спеціального призначення «Восток», у якій перебував до 2016, аж поки його не узяла до себе на роботу «Мрія».

В той же час, керівник служби охорони, агрохолдингу Олександр Ліхачов , ще за часів сумнозвісного Януковича командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік загарбників.

Не без гріха, і заступник пана Ліхачова, Всеволод Нікрасов. До початку війни він працював у міліції міста Маріуполя , яка з початком бойових дій також перетворилась на сепаратистів.

Але найбільшого ножа в спину українцям, встромив генеральний директор агрохолдингу Саймон Чернявский, який знаючи біографію своїх працівників «прихистив» їх під власним крилом. Та це нікого не повинно здивувати, адже він і сам тісно пов’язаний із проросійсько налаштованим олігархом Рінатом Ахметовим.

Дуже шкода, що не зважаючи на Революцію Гідності та Майдан, жителям України так і не вдалось позбавитись від іноземців-перевертнів, які грошима підтримують війну, яка повільно вбиває нашу країну. Залишається лише сподіватись, що справедливість візьме гору, і на дії нового керівництва звернуть увагу відповідні органи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району